logo livin2f20924c976cbaf329f3199215f01d90.jpg
3af69acc412dec13981ae9daf14b9810.jpg
7da5d954fedcdaf7bd092cfb53a75bbf.jpg
7ca53d2e7e1ceda5c5a623e1c58fd90e.jpg
f5c42eb659e5599aefe4ba2564f20670.jpg
c74b320fd84c9fcec584705cfea86790.jpg
3b002964fede5ebe05cba95479cdccde.jpg
8126d351e8d95d33d96d91ff19bca5cd.jpg

Hlavní činností společnosti LiWiN s.r.o. je výstavba nízkoenergetických domů na klíč s využitím jedinečného certifikovaného stavebního systému K-KONTROL, který se svou jednoduchostí a univerzálností stává ekonomickou a ekologickou alternativou k tradičním stavebním materiálům. Systém má výborné tepelně-izolační vlastnosti a tím splňuje požadavky pro realizaci nízkoenergetických a pasivních domů. Právě díky této technologii je zaručena rychlá výstavba suchou cestou za téměř jakéhokoliv počasí, prostorová úspora a v neposlední řadě i nízké provozní náklady na vytápění domu.

Klientům nabízíme kompletní servis při výstavbě domu na klíč, na dokončení nebo pouze hrubou uzavřenou stavbu včetně zajištění profinancování stavby případně doporučení lokality pro stavbu samotnou. Samozřejmostí je i nabídka vlastních typových projektů rodinných domů včetně možné variability vnitřního vybavení a uspořádání dle přání klienta.

Vzhledem k tomu, že společnost velmi úzce spolupracuje s architektonickým studiem je též naším standardem zajištění studie a tzv. individuálního projektu dle konkrétního požadavku investora.

Naše společnost zajišťuje komplexní rozsah služeb od studií a projektů až po řízení výstavby a stavebních prací v rámci investičních dodávek, rekonstrukcí a novostaveb. Od samého počátku je kladen důraz zejména na vysokou kvalitu prováděných prací, kvalitní přípravu, kontrolu a řízení projektu a seriózní a aktivní přístup k investorovi.

Naším krédem je moderní pojetí práce, bezpečná služba pro klienta.

Naší strategií je kvalita, špičková organizace práce a intenzivní komunikace s klientem.

 

Proč si vybrat spolupráci s LiWiN s.r.o.:

  • Využíváme jedinečného certifikovaného stavebního systému K-KONTROL
  • Zaručujeme rychlou výstavbu za jakéhokoliv počasí
  • Spolupracujeme s architektonickým ateliérem
  • Veškeré i typové projekty uzpůsobíme dle individuálních požadavků klienta
  • Poskytujeme 100% záruční a pozáruční servis

 

LiWiN s.r.o. – slovo vedení společnosti:

Vážený potencionální či současný kliente,

dovolte nám na úvod pronést několik zásadních vět o naší společnosti.

Naším posláním je být stálým a spolehlivým partnerem pro klienty, které provedeme realizací od první čáry ve výkresu až po nastěhování a užívání stavby. Dokážeme zajistit rodinné domy kompletně na klíč, včetně veškerých stavebních prací vnitřních i venkovních. Realizace provádíme svými zaměstnanci a osvědčenými a praxí  vyzkoušenými subdodavateli.

Celý tým LiWiN tvoří v první řadě lidé, kteří dřevostavby a stavby ze dřeva obecně vnímají jako svou "srdeční" záležitost a tak také ke své práci přistupují. Cílem veškerých našich aktivit je podílet se na zajímavých projektech, hledat nová a lepší řešení, neustále vyvíjet úsilí posunout dřevostavby na přední místa v srdcích investorů – našich klientů.

Náš tým se v zásadě dělí na část věnující se obchodu a část zabývající se přípravou a realizací staveb. Obě tyto části tvoří dohromady jedno tělo, které musí naprosto bezvadně fungovat a podávat prvotřídní výkony. Našim klientům nabízíme zajištění stavby od projektu přes stavební povolení až po vlastní realizaci a kolaudaci, tím však naše aktivity nekončí, klientům rádi nabídneme i další služby . . . Abychom se co nejlépe adaptovali na požadavky klientů snažíme se portfolio našich služeb neustále zdokonalovat a rozšiřovat.

  „ Klient je pro nás na prvním místě.“

Je pro nás velmi důležité, aby nás klient po celou dobu realizace považoval za profesionály ve svém oboru. Vždy máme upřímnou radost z každé nové zajímavé zakázky, kterou můžeme realizovat. Vážíme si důvěry v nás vložené a k rodinným domům klientů přistupujeme od začátku tak, jako by to byly domy naše vlastní.

Neustále se vzděláváme, hledáme ve spolupráci s odborníky nová inovativní a zejména úsporná řešení, seznamujeme se s moderními trendy ve stavebnictví a takto nabyté zkušenosti přenášíme dál do našich projektů, tedy k vám - našim klientům.

Naším cílem je realizovat domy navržené architekty klientům přesně na míru. Preciznost, cit pro detail a chuť hledat nestandardní řešení jsou pro nás standardem. Dům podle Vašich představ navržený pod vedením architekta splní veškeré nároky na efektivní a komfortní bydlení.

Dovolte nám Vám touto cestou poděkovat za zájem o naší společnost, který jste projevili návštěvou těchto stránek. Všem našim dosavadním klientům velice děkujeme za důvěru vloženou do naší společnosti.

Jakub Macák a Jiří Tulach

 

LiWiN s.r.o.  – vznik společnosti:

Společnost LiWiN s.r.o. vznikla v polovině roku 2013  jako stavební společnost , zabývá se stavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb a je  zapsána u Krajského obchodního soudu v Praze oddíl C, vložka 211240 . Prvořadým zájmem naší společnosti je poskytovat komplexní a kvalitní služby v oblasti úsporných dřevostaveb.

Na základě dlouhodobé spolupráce se z dvojice cílevědomých a ambiciózních nadšenců stává kompaktní tým, který se shoduje na řádném procesu výstavby rodinných domů, a to již od prvotního kontaktu s potencionálním klientem až po předání dokončeného domu na klíč včetně dalšího následného servisu. Oficiální založení stavební společnosti datované k polovině roku 2013 je tak už jen formálním aktem završujícím předchozí spolupráci v oboru dřevostaveb.

Aktivně se podílíme na vyšší kultivovanosti výstavby, nabízíme inovativní a k životnímu prostředí šetrná řešení. Naše projekty jsou promyšlené, vycházejí z detailní znalosti potřeb obyvatel domu a nejmodernějších technologických postupů. Věnujeme stejnou pozornost ergonomii domu, energetické úspornosti i pozitivnímu emocionálnímu vlivu na uživatele.

Naší vizí je kvalitní, dostupné a zároveň hospodárné bydlení, které kopíruje reálné potřeby každého konkrétního klienta.

 

LiWiN s.r.o.  – vznik názvu:

Název společnosti LiWiN s.r.o. vznikl spojením dvou anglických slov, a to life(život) a win(výhra). Toto pojmenování charakterizuje filosofii naší práce a odráží se ve všech činnostech s výstavbou nízkoenergetických rodinných domů spojených.

 

LiWiN s.r.o.  – lidé:

Ing. Jakub Macák
macak@liwin.cz

fucikova-080a 

Ve své práci klade důraz na používání kvalitních a vyzkoušených materiálů, zajímá se o moderní trendy, optimalizuje celý proces stavby, má za sebou několik realizací staveb, na nichž se aktivně podílel .
Vystihuje ho odpovědný přístup k řešení problémů, má rád aktivní způsob života, dobré jídlo a vše co do života přinese něco pozitivního.

Jiří Tulach
tulach@liwin.cz

DSC 0033cr

Ve své práci i v životě upřednostňuje férové jednání, je otevřený diskusím, má slabost  pro dobrý design, má za sebou několik realizací staveb, na nichž se aktivně podílel.

Vystihuje ho precizní a kvalitně odvedená práce. Rád se věnuje rodině, má rád dobré jídlo a víno. Mezi jeho oblíbené činnosti patří tanec, cestování, volejbal, tenis, kolo a motocykly.